Zadbaj o swoje zdrowie! Trenuj mięśnie miednicy!

Mimo dużego postępu w temacie seksualności, wiele kobiet wciąż wstydzi się a ten temat rozmawiać i traktuje go jako temat tabu. Powoduje to, że boją się poznawać swoje ciało i rzadziej dbają o zdrowotne aspekty związane z życiem seksualnym. Unikanie takich tematów może spowodować, że nie będziemy wiedzieć jak dbać o siebie. Dlatego warto jest dowiadywać się jak najwięcej i zgłębiać takie zagadnienia, jak na przykład czym są kulki gejszy.

Kulki gejszy to przyrząd mogący służyć jako zabawka erotyczna, ale również jako przedmiot mający właściwości prozdrowotne. Szczególnie często używa się go do ćwiczeń mięśnia dna miednicy, popularnie zwanego mięśniem Kegla. Mięsień ten działa już wtedy kiedy włożymy kulki do pochwy. Nie musimy wkładać w to żadnej energii, gdyż utrzymywanie kulek w odpowiedniej pozycji, aby nie wypadły, powoduje uaktywnienie wskazanego mięśnia. Kupno nie musi wiązać się ze wstydem, ponieważ kulki gejszy można nabyć w internetowym seks shopie. Produkt przyjdzie do nas dyskretnie zapakowany, a  my od razu po odebraniu wysyłki możemy rozpocząć trening.

Zobacz więcej o kulkach gejszy: Sexshop112.pl

Co ważne, kulki działają odpowiednio wtedy, kiedy jesteśmy w ruchu. Możemy z nimi tańczyć, sprzątać czy spacerować, a nawet pływać, ale nie sprawdzą się w pozycji siedzącej, a nawet mogą nam w niej przeszkadzać. Co istotne, nie należy używać ich dłużej niż dwie, trzy godziny, gdyż mimo że mają one wiele dobrych właściwości, wciąż organizm traktuje je jak ciało obce. Umieszczając kulki należy włożyć je dość głęboko, tak nie wysunęły się w najmniej oczekiwanym momencie.