Nowoczesne zabiegi antycellulitowe

modelowanie sylwetki kraków

Nowoczesne zabiegi na cellulit kraków okazały się zbawienne dla osób, które od lat bezskutecznie próbują pozbyć się uporczywej pomarańczowej skórki. W gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej wciąż pojawiają się nowe terapie antycellulitowe.

Nowoczesne podejście do walki z cellulitem

Nowoczesne zabiegi na cellulit Kraków to między innymi coraz bardziej popularne cellulipoliza. W metodzie tej lekarz wkłuwa w tkankę tłuszczową dwie cienkie igły, po czym przypuszcza między nimi prąd o bardzo niskiej częstotliwości. Takie działanie doskonale zwiększa przepływ krwi, a co za tym idzie, poprawia też metabolizm oraz usuwanie z organizmu wszelkiego typu toksyn. Zabieg rozbija więc cellulit sprawiając też, że skóra staje się lepiej odżywiona, dotleniona, a co za tym idzie też bardziej jędrna i elastyczna. Cena jednego zabiegu zaczyna się od około 120 zł, jednak w głównej mierze zależy ona od miejsca, w którym zabieg ten jest wykonywany. Jeśli jesteś zainteresowany koniecznie sprawdź https://www.estetica.pl/oferta/usuwanie-tkanki-tluszczowej-i-celulitu/.

Drenaż limfatyczny na cellulit

Kiedy z kolei chcemy znaleźć bardziej tradycyjne zabiegi na cellulit Kraków, wówczas możemy udać się do kosmetyczki w celu wykonania na przykład drenażu limfatycznego. Drenaż limfatyczny to specjalny rodzaj masażu, który pobudza krążenie limfy, ujędrnia skórę, a co za tym też idzie rozbija tłuszcz będący przyczyną cellulitu. W tym przypadku zwykle najpierw wykonuje się 4 zabiegi co tydzień, potem zaś dwa zabiegi w odstępach 4 tygodni. Cena takiego drenażu limfatycznego to zwykle około 180 zł.