Kolczyk w języku – trend, który na stałe wszedł na salony

kolczyk do języka

Body piercing nie jest nową modą. Ma długoletnią tradycję, a jej początki sięgają czasów przed naszą erą. Obecnie, jednym z najpopularniejszych przekłuć jest kolczyk w języku. Cały czas jest w czołówce, ponieważ jest bardzo dyskretny, pozwala wyrażać siebie i jest dowodem oryginalności. Osoby, które decydują się na to przekłucie, zastanawiają się jakie kolczyki do języka wybrać.

Jaki rodzaj kolczyka do języka wybrać?

Przekłucie odbywa się za pomocą igły i sztangi. Kolczyk do języka (https://crazyneedles.pl/pl/menu/kolczyki-do-jezyka-171) to jednak sprawa bardzo indywidualna. Na rynku dostępne są kolczyki do piercingu w każdym możliwym kolorze i wykonane z różnych materiałów. Najpopularniejsza jest stal chirurgiczna, jednak akryl również ma swoich zwolenników. To co przemawia za tym materiałem, to jego ciekawe kształty. Możemy bowiem wybrać kolczyk w kształcie kostki czy kwiatka. 

kolczyk na język

Piercing języka – sposób na wyrażenie siebie

Biżuteria do piercingu języka pozwala na podkreślenie swojego charakteru. Mnogość wzorów i kolorów daje możliwość indywidualnego dopasowania do stylu każdej osoby. Coś dla siebie znajdą więc fanki delikatnych wzorów, ale również osoby, które mają mocniejszy styl. 

Dwa kolczyki w języku – nowa moda

Najnowszy trend, na który decyduje się coraz więcej osób, to nie jeden, a dwa kolczyki w języku. Umieszczane są zawsze obok siebie. Kolczyki zastosowane do takiego przekłucia muszą być jednak płaskie i o wiele mniejsze. Należy pamiętać o tym, że język jest bardzo wrażliwym miejscem. Wszelkie przekłucia, powinny odbywać się w miejscu do tego przeznaczonym.