Dlaczego zabieg laminowania rzęs jest tak popularny?

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach króluje przede wszystkim zabieg przedłużania oraz zagęszczania rzęs. Nic bardziej mylnego! Oferta salonów kosmetycznych jest na tyle zróżnicowana, że każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystko zależy od tego, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Laminowanie rzęs w Warszawie podkreśla naturalne piękno – to prawdziwa gratka dla pań, które obawiają się sztucznego wyglądu. 

Podkręcenie i przyciemnienie rzęs

Zabieg laminowania rzęs w Warszawie: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/zabiegi-na-rzesy-laminacja-lifting polecany jest paniom, które nie są zadowolone ze skrętu, czy też koloru włosków. Jest to bezinwazyjny sposób na to, aby nie tylko upiększyć spojrzenie, ale również wzmocnić włoski. Staną się one uniesione i podkręcone, dzięki czemu będą sprawiać wrażenie o wiele dłuższych. Pamiętajmy, że proste rzęsy, które opadają w dół zawsze prezentują się mniej atrakcyjnie.

Efekt laminacji jest najbardziej zauważalny u pań z jasnymi rzęsami. W stosowanych preparatach znajdują się substancje delikatnie przyciemniające. Należy zaznaczyć, że po opisywanym zabiegu można wykonywać normalny makijaż oczu. Nie trzeba więc obawiać się żadnych ograniczeń.

Odbudowa włosków

Podczas laminacji stosuje się wysokiej klasy odżywki, które mają na celu kompleksowe wzmocnienie rzęs. Staną się one mocniejsze, a tym samym mniej podatne na wypadanie.

Nie można jednoznacznie powiedzieć, jak długą będą utrzymywać się rezultaty zabiegu. Zazwyczaj jest to 3-4 tygodnie, jednak warto pamiętać, że jest to kwestia indywidualna.