Czy depilacja brazylijska bikini na prawdę boli?

Usuwanie zbędnego owłosienia z okolic bikini nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Przede wszystkim tracimy mnóstwo czasu. Jeśli zdecydujemy się na bezbolesną depilację (np. maszynki jednorazowe), to istnieje duża szansa, że włoski zaczną odrastać już na drugi dzień. Ponadto, aby dokładnie wydepilować owłosienie z pewnych obszarów naszego ciała powinniśmy poprosić kogoś o pomoc. Dla większości osób jest to nie do zaakceptowania. Lepiej udać się na profesjonalny zabieg do wykwalifikowanej i doświadczonej kosmetyczki. Depilacja pozwalająca nam w profesjonalny sposób osiągnąć upragnione bikini brazylijskie kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych.

wosk do depilacji bikini

Efekty warte poświęceń

Nie można powiedzieć, że depilacja brazylijska miejsc intymnych nie boli. Przez kilka pierwszych minut ból związany z usuwaniem włosków będzie bardzo intensywny. Z czasem nasza skóra przyzwyczai się i być może nie będziemy odczuwać już, aż tak dużych dolegliwości bólowych. Kilkanaście minut cierpienia zapewni nam gładką i pozbawioną podrażnień skórę na około 2 miesiące.

Czego unikać przez zabiegiem?

Musimy odpuścić samodzielną depilację bikini, tak aby włoski urosły na około 0,5 cm. Ponadto przed samym zabiegiem nie należy natłuszczać skóry np. poprzez balsamy. Idąc na depilację warto mieć ze sobą chusteczki odświeżające.