Chcesz odmienić swój? Postaw na piercing intymny

kolczyki intymne

W dzisiejszych czasach większość osób lubi się wyróżniać z tłumu. Co więcej, lubią mieć coś, czego nie mają inni. W ten sposób zaczęli się tatuować, czy też robią kolczyki nie tylko w uszach. Coś w tym jest. Niekiedy idą o krok dalej i stawiają na intymny piercing. Co to takiego? Kto się na niego decyduje? Pora to sprawdzić.

Czym jest intymny piercing?

Piercing intymny to tak naprawdę kolczykowanie się w miejscach intymnych. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą się na tego typu kolczykowanie zdecydować. Sporo osób uważa, że jest to coś, co robi się tylko dla siebie, czy też dla swojej drugiej połówki. Jednocześnie jest to coś, co można ukryć i tak naprawdę nikt nie musi o tym wiedzieć, na przykład w miejscu pracy.

Czy to boli?

Pytanie, które często się pojawia to kwestia bólu. Czy intymny piercing boli? Jest to kwestia indywidualna. Są osoby, które twierdzą, że moment przekłucia kompletnie nie boli, ale są także osoby (szczególnie te z obniżoną wytrzymałością na ból), które uważają, że jest to coś nieprzyjemnego. Można zdecydować się na mniejsze kolczyki intymne, jak i na większe, które są bardziej dekoracyjne.

Kolczyk intymny, a w zasadzie dziurka po nim musi się zagoić, aby żaden ból, czy też dyskomfort nie był odczuwalny. Najczęściej miejsce to goi się w kilka tygodni. Warto zaznaczyć, że także jest to kwestia indywidualna. Bardzo ważny jest wybór właściwego gabinetu, w którym kolczyk jest robiony. Musi to być sprawdzone miejsce.