Baza pod cienie do powiek czyli kosmetyk do zadań specjalnych

Baza pod cienie do powiek to kosmetyk do zadań specjalnych. Polecają go profesjonalne makijażystki wykonujące makijaż na przykład na okazje takie jak sesje zdjęciowe czy śluby, jak też zwykłe konsumentki, które już jakiś czas temu wprowadziły ją do swoich kosmetyczek.

Baza pod oczy

Po pierwsze baza pod cienie do powiek bardzo przedłuża trwałość cieni nałożonych podczas makijażu. Poza tym pozytywnie wpływa na trwałość kresek namalowanych za pomocą kredki czy eyelinera w płynie. Makijaż w nienaruszonym stanie utrzymuje się dużo dłużej wtedy, gdy wcześniej na powieki została nałożona baza. Ma to bardzo duże znaczenie w przypadku cieni w ciemnych kolorach, które mają tendencję do osypywania się w ciągu dnia. Podobnie rzecz się ma z różnego rodzaju pyłkami do makijażu czy brokatem. Taki wieczorowy makijaż jest chętnie wykonywany przez kobiety w okresie karnawału, warto zatem zadbać o jego trwałość.

Baza pod cienie opinie

Opinie na temat dobrych baz pod cienie do powiek można po prostu znaleźć w internecie. Przy wyborze tego kosmetyku warto jest się kierować po prostu zdrowym rozsądkiem i wybrać ten, którego cena nie jest zbyt wysoka – jak np. w Darmar sklepie. To kosmetyk o prostym składzie, który nie ma właściwości pielęgnacyjnych czy odżywczych dla oczu. Pomaga natomiast przedłużyć trwałość cieni i wydobyć ich głębię koloru. Makijaż oczu, do którego wykonania zastosowano bazę, to po prostu makijaż profesjonalny.